Kuvaus
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Puffit | 14 000 vetoa |
| Ydin | Mesh-kela, 1,0 Ohm |
| E-neste | 25ml |
| N-voimakkuudet | 0%, 2%, 3%, 5% |
| Akku | 18250, 600mAh |
| Uudelleenladattava | Type-C |
| Näyttö | LED-näyttö |
| Valaistus | RGB-valo + värikäs lanyard |
| Paino | 105g |
| Koko | 35 x 36 x 133,5 mm |
LF BOX RGB14000 – Red Bull Vape energisoivaan hetkeen
Koe energisoiva nautinto ELF BOX RGB14000:lla Red Bullin makuun. Tämä laite tarjoaa sinulle 14 000 vedon puhdasta höyryluxusta ja takaa täydellisen kickin aina kun sitä tarvitset.
Nauti tullittomasta Red Bullin mausta ELF BOX RGB14000:lla, joka tarjoaa jokaisella inhaloinnilla energisoivan kokemuksen. 14 000 vedolla ja vaikuttavilla ominaisuuksilla tämä vape-laite on täydellinen valinta lopulliseen raikkauden piristykseen.
Energisoivasti höyrystävä – ELF BOX RGB14000 Red Bull Vape
ELF BOX RGB14000 yhdistää tunnistettavan Red Bullin maun 14 000 vedon kapasiteettiin. Koe tulliton nautinto ja energisoiva hetki modernin teknologian ja tyylikkään muotoilun avulla.
























