Popis
Technológia čučoriedok a malín spojená s čerstvosťou bobúľ BANG KING 36000 PUFov Veľký displej, regulácia napätia, elektronická cigareta
Zažite osviežujúcu kombináciu modrých bobúrov a malín v BANG KING 36000 Puffs E-Cigareta. Táto inovatívna e-cigareta spája ovocnú sladkosť modrých bobúrov s jemnou kyslosťou malín a poskytuje nezameniteľný chuťový zážitok. S veľkým displejom na reguláciu napätia máte plnú kontrolu nad svojím parením a môžete si presne nastaviť svoju preferovanú intenzitu pary.
Hlavné vlastnosti BANG KING 36000 Puffs – Modré bobule-Malina
| Vlastnosť | Detaily |
|---|---|
| Potiahnutia | 36000 Pufov |
| Kapacita e-liquidu | 36 ml |
| Odpor | 1.0 Ohm (Mesh cievka) |
| Batéria | 850mAh |
| Pripojenie na nabíjanie | Type-C |
| Chuť | Modré bobule-Malina (ovocná a osviežujúca) |
| Hmotnosť (jednotlivý kus) | 124,6 g |
| Hmotnosť (10 kusov) | 1290,6 g |
| Balenie na jednotku | 160 kusov / kartón |
| Hrubá hmotnosť (kartón) | 21,38 kg |
| Rozmery kartónu | 49.63627,7 cm |
Technické údaje
| Technické vlastnosti | Detaily |
|---|---|
| Displej | Veľký displej |
| Napäťová regulácia | Ja |
| Odpor cievky | 1.0 Ohm (Mesh cievka) |
| Kapacita e-liquidu | 36 ml |
| Kapacita batérie | 850mAh |
| Pripojenie na nabíjanie | Type-C |
| Metóda nabíjania | Rýchle nabíjanie |
| Doba používania | Až 36000 potiahnutí |
| Balenie na jednotku | 160 kusov / kartón |
Prečo je BANG KING 36000 potiahnutí – Čučoriedka-malina e-cigareta ideálnou voľbou:
- Ovocná a osviežujúca
Perfektná kombinácia čučoriedok a malín ti ponúka vyváženú zmes sladkej ovocnosti a osviežujúcej kyslosti. - Dlhodobý pôžitok
S 36000 potiahnutiami si môžeš užívať hodiny parného pôžitku bez nutnosti dopĺňania. - Technológia mriežkovej cievky
Cievka Mesh 1.0 Ohm zabezpečuje rovnomerné odparovanie a intenzívnu chuť, ktorá splní tvoje očakávania. - Veľký displej a napäťová regulácia
Veľký displej ti kedykoľvek poskytne prehľad o stave batérie a zostávajúcich potiahnutiach. S napäťovou reguláciou si môžeš individuálne prispôsobiť intenzitu pary. - Rýchle nabíjanie
Batéria 850mAh s USB-C nabíjacím portom umožňuje rýchle a efektívne nabíjanie.
BANG KING 36000 Pufov Čučoriedka-malina E-cigareta ponúka nezameniteľný chuťový zážitok a presvedčí svojou dlhotrvajúcou životnosťou, intenzívnou produkciou pary a kontrolovateľnou silou pary. Ak hľadáte ovocný osviežujúci zážitok, ktorý vám poskytne plnú kontrolu nad vapovaním, je táto e-cigareta ideálnou voľbou.
























