Kirjeldus
Kogege ELF BOX RGB14000-ga kirgast Cherry Soda maitset. See vape-seade pakub teile 14 000 suitsuvaba puuviljapuhastust, mis rikastab teie vape-momente kihiseva elamusega.
Naudi ELF BOX RGB14000 värskendavat Cherry Soda maitset. 14 000 suitsu ja arenenud tehnoloogiaga pakub see seade suitsuvaba puuviljapuhastust ja kihisevaid hetki, mis teid rõõmustavad.
ELF BOX RGB14000 – Kihisevad Cherry Soda kogemused
Nad ELF KAST RGB14000 ühendab värskendava maitsega Kirsisooda koos 14 000 suitsuga suitsuvaba naudingu jaoks. Kogege kihisevaid hetki moodsas disainis ja võimsate funktsioonidega.
Tehnilised andmed
| Omadus | Detailid |
|---|---|
| Puffid | 14 000 võtet |
| Südamik | Mesh-keermega, 1,0 Ohm |
| E-vedelik | 25ml |
| N-tugevused | 2%, 5% |
| Aku | 18250, 600mAh |
| Taaskäivitatav | Tüüp-C |
| Näidik | LED-ekraan |
| Valgustus | RGB-valgus + värviline lanyard |
| Kaal | 105g |
| Suurus | 35 x 36 x 133,5 mm |























