Opis
Doświadcz z ELF BOX RGB14000 orzeźwiającego smaku Cherry Soda. To urządzenie vape oferuje 14 000 pociągnięć bezcłowej rozkoszy owocowej, która wzbogaci Twoje chwile vapingowe o musujące doznania.
Ciesz się orzeźwiającym smakiem Cherry Soda ELF BOX RGB14000. Z 14 000 pociągnięciami i zaawansowaną technologią, to urządzenie zapewnia bezcłową rozkosz owocową i musujące chwile, które Cię zachwycą.
ELF BOX RGB14000 – Musujące doznania Cherry Soda
Oferuje ELF BOX RGB14000 łączy orzeźwiający smak z Soda Wiśniowa z 14 000 pociągnięciami bezcłową rozkoszą. Doświadcz musujących chwil z nowoczesnym designem i mocnymi funkcjami.
Dane techniczne
| Cecha | Szczegóły |
|---|---|
| Puffów | 14 000 pociągnięć |
| Jądro | Mesh-Coil, 1,0 Ohm |
| E-liquid | 25 ml |
| Stężenia N | 2%, 5% |
| Akumulator | 18250, 600mAh |
| Ładowalny | Type-C |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LED |
| Podświetlenie | RGB-światło + kolorowy lanyard |
| Waga | 105g |
| Rozmiar | 35 x 36 x 133,5 mm |
























