Aprašymas
ELF BOX RGB14000 – Mint Ice Vape jūsų gaivinančiam momentui
Patirkite galutinį gaivumą su ELF BOX RGB14000 Mint Ice skoniu. Šis įrenginys užtikrina gaivų momentą su 14 000 įkvėpimų ir pažangiausia technologija.
Mėgaukitės šaltu Mint Ice skoniu ir dideliu ELF BOX RGB14000 talpumu. Su stilingu dizainu ir galingomis funkcijomis šis įrenginys suteikia viską, ko reikia nepamirštamam garinimo patyrimui.
Patirkite prabangų gaivumo šūvį su ELF BOX RGB14000, kuris siūlo Mint Ice skonį ir 14 000 įkvėpimų. Pažangiausios funkcijos ir nemokamas pristatymas daro šį vape įrenginį pirmaujančiu pasirinkimu.
Techniniai duomenys
| Savybė | Duomenys |
|---|---|
| Rūkalių | 14 000 įkvėpimų |
| Šerdis | Tinklelio ritė, 1,0 Ohmo |
| E-liquidas | 25 ml |
| N- stiprumai | 2%, 5% |
| Baterija | 18250, 600mAh |
| Įkraunamas | Type-C |
| Ekranas | LED ekranas |
| Apšvietimas | RGB šviesa + spalvotas lanyardas |
| Svoris | 105 g |
| Dydis | 35 x 36 x 133,5 mm |
























