Aprašymas
Burzgiančios entuziazmas Mėgaukitės nepalyginamu apelsinų sodos skoniu
Pasinerkite į putojantį garinimo potyrį su WASPE 15000 PUFFS ir mėgaukitės gaiviu apelsinų sodos skoniu. Šis vaisių ir saldus skonis suteikia tobulą gyvo citrusinio gaivumo ir putojančio saldumo pusiausvyrą tiesiai į jūsų įkvėpimus. Kiekvienas įkvėpimas atskleidžia visą apelsinų sodos skonį, kuris atgaivina ir džiugina jūsų skonio receptorius.

WASPE 15000 PUFFS siūlo ne tik unikalų skonį, bet ir patikrintą našumą bei ilgaamžiškumą, kurio tikitės iš aukščiausios kokybės įrenginio. Su pažangia Mesh Coil technologija kiekvienas įkvėpimas tampa intensyviu potyriu, kuriuo norėsite mėgautis vėl ir vėl. Skonio ir technologijos derinys paverčia šį įrenginį nepakeičiamu palydovu visiems, kurie ieško putojančio Garinimo potyrio .
Produkto duomenys: WASPE 15000 PUFFS
| Savybė | Duomenys |
|---|---|
| Skonis | Apelsinų soda |
| N-Gelio kiekis | 2% , 5% |
| Puff talpa | Iki 15 000 įjungimų |
| E-liquido talpa | 22 ml |
| Vielos technologija | 0,8Ω tinklelio ritė intensyvesniam skoniui ir daugiau garo |
| Ekranas | LCD ekranas realaus laiko informacijos rodymui |
| Baterija | Įkraunama 850mAh baterija |
| Įkrovimo jungtis | Type-C jungtis |
Su WASPE 15000 PUFFS ir jo nepakartojamu apelsinų sodos skoniu mėgaujatės ne tik vaisių gaivumu, bet ir trykštančiu entuziazmu, kuris kiekvieną garinimą paverčia ypatingu potyriu.
























