Aprašymas
| Savybė | Duomenys |
|---|---|
| Skonis | Vyšnių ledas |
| N-Gelio kiekis | 2% , 5% |
| Puff talpa | Iki 15 000 įjungimų |
| E-liquido talpa | 22 ml |
| Vielos technologija | 0,8Ω tinklelio ritė intensyvesniam skoniui ir daugiau garo |
| Ekranas | LCD ekranas realaus laiko informacijos rodymui |
| Baterija | Įkraunama 850mAh baterija |
| Įkrovimo jungtis | Type-C jungtis |
Neprilygstamas skonis kiekviename įkvėpime
WASPE 15000 PUFFS su „Cherry Ice“ skoniu suteikia jums gaivų garintojams, įspūdį, kurio greitai nepamiršite. Saldžių, sultingų vyšnių ir vėsinančios ledo natos derinys suteikia unikalų vaisių malonumą, kuris puikiai atsiskleidžia kiekviename įkvėpime. Šis subalansuotas mišinys idealiai sujungia natūralų vyšnių saldumą ir gaivinantį ledo vėsumą.
Dėl pažangios „Mesh Coil“ technologijos kiekvienas įkvėpimas apdovanojamas aiškiu, intensyviu skonio potyriu. Technologija užtikrina, kad „Cherry Ice“ skonis visada išliktų šviežias ir nepriekaištingas, todėl galėsite mėgautis visišku e. skysčio vaisiškumu ir vėsuma.
Ilgai trunkantis malonumas su didele talpa
WASPE 15000 PUFFS su iki 15 000 įkvėpimų suteikia jums nepaprastą ištvermę. Didelis 22 ml e. skysčio bakas leidžia ilgai garinti, todėl galite mėgautis gardžiu „Cherry Ice“ skoniu, be nuolatinio papildymo. Dėl šios didelės talpos prietaisas yra idealus kompanionas ilgoms garinimo sesijoms.
Su įkraunama 850 mAh baterija ir modernia Type-C įkrovimo jungtimi galite greitai ir efektyviai įkrauti įrenginį. Tai užtikrina, kad visada būsite pasiruošę mėgautis lediniu „Cherry Ice“ vaisių malonumu, be ilgo įkrovimo.

























